TR
Kurumsal

VEFA

YAPICI FİKİRLERİN ÖNCÜSÜ VEFA

Yenilikçi fikirlerin öncüsü Vefa, ön üretimli yapılar, yapı malzemeleri, enerji alanlarında ülkemiz ve dünya için kalıcı değerler üretiyor.

ENTEGRASYON MERKEZİ

Vefa; AR-GE gücüne, insan kaynağı kalitesine, tasarıma, teknolojiye ve inovasyona yaptığı yatırımlarla daha modern, daha dayanıklı, daha kısa sürede uygulanan ve daha ekonomik birçok çözümün entegrasyon merkezidir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİN ANAHTARI İNOVASYON

Vefa’nın merkezine konumlanan İnovasyon ve Teknoloji Geliştirme şirketi VEKNO’da akademik düzeyde çalışmalara da imza atmış mühendis, mimar ve endüstriyel tasarımcılardan oluşan geniş bir ekip çalışıyor.

DEĞER ÜRETİM MERKEZİ

Tasarım ofisi ile sektöre öncülük yapan Vefa, yeni fonksiyonel ürünler ve teknolojiler geliştiriyor. Müşterilerinden gelen talep ve beklentilere dünya standartlarında çözümler üretebilen Vefa, geliştirdiği tasarımlar ile değer üretiyor.

ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Vefa bugün, dünyada sektörünün akla ilk gelenlerinden biri ise, kuşkusuz ki araştırma ve geliştirmeye, üretmeye ve uygulamaya dayalı entegre anlayışının, beş farklı üretim tesisi ve üstün teknolojiye yaptığı yatırımların bunda çok önemli bir payı vardır.

ULUSLARARASI STANDARTLARDA ÇÖZÜM ÜRETİCİ

Çevreye duyarlı, doğa koşullarına mükemmel uyum gösteren ve her biri entegre çözümün bir parçası olan yapıcı fikirlerin merkezi Vefa, uluslararası standartlarla sağladığı kalitenin yanında zaman ve maliyet tasarruflarıyla da dünya devi olmuş müşterilerine benzersiz fırsatlar sunarak yüksek bir memnuniyet sağlıyor.

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA İŞ YAPABİLME YETENEĞİ

Sürekli gelişime dayalı uygulamalar ile bünyesinde nitelikli iş gücü barındıran Vefa, dünyanın dört bir yanında iş yapabilme yeteneği sayesinde bugüne kadar 100'ü aşkın ülkede projeler gerçekleştirdi.

BÜYÜK İŞLERİ KOLAY GÖSTEREN USTALIK VEFA’DA

Sektörel sorumluluk bilinci, birlikten doğan güç ve sinerji, dev projeleri uygulanabilir kılan zeka ve üstün teknoloji, büyük işleri kolay gösteren ustalık Vefa’da…