TR
Basın Odası

Bizden Haberler

31 Ocak 2012 Salı
Vekon, Ankara ofisini hizmete açtı
Vefa’nın büyük inşaat şirketlerinin çözüm ortağı olan markası Vekon, Ankara ofisini faaliyete geçirdi. Müşterilerinin hızlı çözüm üretme beklentilerine, teknolojik ürünleri ve yüksek kapasitesi ile eksiksiz cevap veren Vekon’un pazarlama ve satış gibi diğer süreçlerde de kendini geliştirerek daha iyi çözümler sunmak için sürekli çalıştığını söyleyen Vekon Ticari Koordinatörü Ali İhsan Sağlamkaya, Ankara Ofisi’nin bu anlamda, sundukları çözümlerin kalitesi ve hızını bir adım daha ileriye taşıyacağını vurguladı.

Vefa bünyesindeki faaliyetlerini, yılbaşından itibaren Vekon adıyla sürdürme kararı alan Vefa Prefabrike, Ankara’da ofis açtı.

Toplu konut projelerinden, enerji tesislerine, alt yapı projelerinden sosyal tesislere kadar pek çok önemli inşaat faaliyetinin başlangıcında yer alan Vekon’un Ticari Koordinatörü Ali İhsan Sağlamkaya, müşteri memnuniyetini önemsediklerini ve hizmet kalitesi çıtasını daha yukarılara taşıma hedefiyle Ankara’da ofis açtıklarını belirtti. Böylece sundukları ürün ve hizmetlerin müşterilerine çok daha hızlı ulaşmasını sağlayacaklarını vurgulayan Sağlamkaya, “Bu ofisimiz ile Ankara’daki ve Konya, Kayseri, Sivas ve Eskişehir gibi Ankara’nın çevresindeki müşterilerimize çok daha yakın olacağız” dedi.

Müşterilerinin hızlı çözüm üretme beklentilerine teknolojik ürünleri ve yüksek kapasitesi ile eksiksiz cevap veren Vekon’un pazarlama ve satış gibi diğer süreçlerde de kendini geliştirerek daha iyi çözümler sunmak için sürekli çalıştığını söyleyen Ali İhsan Sağlamkaya, Ankara Ofisi’nin bu anlamda sundukları çözümlerin kalitesi ve hızını bir adım daha ileriye taşıyacağını vurguladı.

Ankara’nın yeni cazibe merkezi olarak nitelendirilen Eskişehir Yolu üzeri, Söğütözü’nde, Ankara’nın en prestijli iş merkezlerinden biri kabul edilen Armada İş Merkezi’nde yer alan ofislerinin daha çok pazarlama ve iş geliştirme faaliyetlerine ağırlık vereceğini dile getiren Sağlamkaya, “Ankara, dünya çapındaki müteahhitlerin de üstlendiği bir merkez. Türkiye’nin sayılı büyük müteahhitlerinin (dünya sıralamasında derecesi olan) merkezleri hala Ankara’da yer alıyor. Ankara Ofisi, başta devlet kurumlarına iş yapan müteahhitler ile iletişimi güçlendirmek ve büyük işler, büyük projeler üstlenen müşterilerimizin işlerini daha hızlı ve sorunsuz çözmeyi amaçlıyor” diye konuştu.