TR
AR-GE

Melek Yatırımcılık

Vefa Holding, melek yatırımcılık sistemi sayesinde know-how aktarabileceği yenilikçi fikir ve projeleri olan girişimciler ile güçlerini birleştirmek istiyor. Vefa, başarısına ve faydasına inandığı her türü projeye destek vermek için hazır.


Genç girişimciler Vefa'nın kanatları altında

25 yıllık bilgi ve tecrübesiyle iyi fikirleri değerlendirmek ve destek olmak için melek yatırımcılığa yönelen Vefa, genç girişimcileri önünü açıyor. Girişimci gençlere destek olmayı bir görev olarak gören Vefa, başarılı olacağına inandığı fikir ve projelere katkı sağlayacak. Vefa, yatırım yaptığı girişimlerin ülkeye, çevreye ve insanlığa katkı sağlamasını bekliyor ve sağlanacak katma değerleri ön planda tutuyor. Ayrıca ülke sınırlarını aşarak uluslararası alanda da girişimcilere destek vermeyi amaçlıyor.

Önümüzdeki 3 yıl içinde 1 milyon liraya varan girişim projelerini desteklemek için hazırlığını tamamlayan Vefa, daha sonraki yıllarda ise melek yatırımcılığı şirket kültürü haline getirerek ilk üç yılda ulaştığı rakamlara yıllık olarak ulaşmayı hedefliyor.

Proje önerileri ve iletişim için tıklayın.