TR
Basın Odası

Bizden Haberler

22 Şubat 2018 Perşembe
Vefa ECOWAS Forumu’na Sponsor Oldu
Vefa, İstanbul’da düzenlenen ECOWAS (Batı Afrika Ülkeleri Ekonomik Topluluğu) Ekonomi ve İş Forumu’na sponsor oldu. Forumda Afrika’da tamamlamış olduğu projelerinin sergilendiği standıyla da yer alan Vefa, program kapsamında B2B görüşmelerin yanı sıra, Afrikalı iş adamlarını kendi standında da ağırladı.

Vefa, İstanbul’da düzenlenen ECOWAS (Batı Afrika Ülkeleri Ekonomik Topluluğu)  Ekonomi ve İş Forumu’na sponsor oldu. Forumda Afrika’da tamamlamış olduğu projelerinin sergilendiği standıyla da yer alan Vefa, program kapsamında B2B görüşmelerin yanı sıra, Afrikalı iş adamlarını kendi standında da ağırladı.

Türkiye Gana İş Konseyi Başkanı Turan Koçyiğit, ülkelerin  proje sunumlarındaki  G2B Gana toplantısında Gana Türkiye ilişkilerinin geliştirilmesi ve ticaretin artırılması üzerine Gana Ticari Ateşesi John Hawkins Asiedu ile birlikte bir konuşma yaptı.

Özellikle Gana dan gelen işadamı misafirleriyle de ilgilenen Turan Koçyiğit ayrıca Gana Inner- City and Zongo Devolopment Bakanı Abubakar Saddique Boniface ile de bir görüşme yaptı.

Günün sonundaki Gala Yemeğinin ardından Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekçi ve DEİK Başkanı Sayın Nail Olpak ECOWAS Forumu’nun anısına  kendisine bir plaket verdiler.